kontakt@diomed-beauty.pl
tel. 789 431 306

O FIRMIE

Firma Diomed działa na rynku od 2016 roku. Związana jest głównie z branżą medyczną, oferując wielospecjalizacyjne usługi medyczne
i laboratoryjne, medycynę pracy, badania prenatalne oraz szczepienia przeciw Covid-19.
Siedziba firmy znajduje w Mysłowicach przy ul. Chopina 26. (www.diomed.org)

W roku 2021 utworzono oddział firmy w Tychach - Diomed Tlenoterapia (www.diomed-tlenoterapia.pl) - oferujący usługi w zakresie tlenoterapii hiperbarycznej
pod adresem Tychy, ul. Armii Krajowej 101c. Obecnie oddział w Tychach wprowadził dodatkowo usługi branży kosmetycznej i antyaging pod marką Diomed Beauty.

Usługi te świadczone są w oparciu o najnowsze trendy w zabiegach kosmetycznych na twarz i ciało. Są to zabiegi nieinwazyjne i zupełnie bezbolesne, a ich systematyczne stosowanie powoduje spektakularne efekty, co potwierdzają zadowoleni klienci. Strefa Relaksu i Urody w Diomed Beauty jest dla Ciebie.

Zatrzymaj czas! Zapraszamy!

NASZE SPECJALISTKI

Zespół Diomed

Samanta Gmórska-Smuda

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Kosmetologii. Posiada doświadczenie w pracy w zakresie zabiegów kosmetycznych i modelowania sylwetki, uczestniczka wielu szkoleń z zakresu technik masażu twarzy oraz najnowszych trendów w kosmetyce w obszarze peelingu, infuzji tlenowej, mezoterapii, oxybrazji, mikrodermabrazji diamentowej, fal radiowych.

Certyfikat
Zespół Diomed

Sandra Golda

Absolwentka studiów magisterskich Państwowej Medycznej Szkoły Zawodowej w Opolu na kierunku Kosmetologii. Posiada doświadczenie w pracy w zakresie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu technik masażu twarzy, oraz światowych trendów w kosmetyce w obszarze peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, infuzji tlenowej, oxybrazji, mezoterapii bezigłowej, mezoterapii mikroigłowej, infuzji tlenowej, oxybrazji, mikrodermabrazji diamentowej, IPL, laser.

Certyfikat